Güvenlik ve Gizlilik Sözleşmesi

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerin güvenliği bizler için önemlidir. Küçük Bey Kids'den alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kişisel bilgiler (Teslimat, Fatura adresleri, email, telefon vb) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Yapımız içerisinde sadece sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak bilgiler saklanmaktadır.

Kucukbeykids.com'da kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Bu nedenle her yeni sipariş esnasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekir.

 

Üyelik esnasında bizimle paylaşmış olduğunuz cep telefonu ve e-posta adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılacaktır. Dolayısıyla bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması son derece önemlidir.

 

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Küçük Bey Kids haricinde sadece siz ulaşabilir ve sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve değişiklik yapması mümkün değildir.

Orjinal Ürün Garantisi 

Aldığınız ürünlerin tümü orijinal ambalajında gönderilmektedir.

Güvenlik

Kredi kartı bilgileriniz, sistemde tutulmadan şifrelenerek bankanıza iletilir.

İade & Değişim

Üründe bir kusur olmadığı sürece iade veya değişim yapılmamaktadır. 

 küçükbey kids 
  • Prens ayı Logo Çalışma

© 2019 by Küçük Bey Kids. Altyapı ortağı Wix.com

erkek bebek giyim, bebek giyim, bebek kıyafet